Nova Craft powraca do Polski w 2023

Po ponad roku nieobecności produkty Nova Craft mają szansę powrócić na Polski rynek na sezon 2023. Świetna wiadomość dla wszystkich fanów marki oraz osób poszukujących pięknego kanu.

Aktualnie zbieramy informacje dotyczące stanów magazynowych oraz oferty na przyszły sezon 2023. Bardzo dobrze, znów zobaczyć markę na rynku Polskim. Napływ nowych kanu to dalszy rozwój kanoeingu w naszym kraju.

Nova Craft w Polsce – 2023

Co nowego w ofercie? Tego jeszcze do końca nie wiemy. Prawdopodobnie można spodziewać się kolejnych podwyżek cen, co jednak pewno ograniczy liczbę sprzedanych egzemplarzy. Ale to nadal świetna wiadomość, dla wszystkich, którym nie udało się zakupić kanu Nova Craft w sezonach 2021-2022.

Jak tylko otrzymamy aktualne cenniki oraz ilości, które trafią do Polski rozpoczynamy jak zwykle zapisy na naszą listę. W poprzednich latach było więcej chętnych, niż modeli dostępnych w magazynach. Mamy nadzieję, że sezon 2023 będzie lepszy, jeśli chodzi o liczbę jednostek dostarczonych do sprzedaży.

Jak zawsze Polski Związek Kanu – Canoe Polska pomaga w wyborze i zakupie odpowiedniego kanu. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pomożemy w wyborze, podpowiemy na co zwrócić uwagę oraz jak przygotować się do posiadania własnego kanu.

Kanu Nova Craft z lekkich materiałów – Fiberglass / TuffStuff

Niestety z przykrością musimy zawiadomić, że prawdopodobnie w sezonie 2023 nie będzie modeli w SP3. Do oferty trafią modele z Fiberglass (włókno szklane) oraz TuffStuff. Ceny modeli w TS zaczynają się od około 18500zł brutto. Odpowiedniki z włókna szklanego będą o około 4-7 tysiące tańsze.

Pełna oferta kanu Nova Craft pojawi się na stronie Canoe Polska, gdy poznamy konkretne stany magazynowe. W sezonie 2023 będzie dostępne wstępnie około 30-35 sztuk kanu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *