Garmin eTrex Solar – ręczny GPS ładowany energią słoneczną

Pierwszy ręczny GPS firmy Garmin ładowany energią słoneczną może zapewnić nieskończoną żywotność baterii, łączność bezprzewodową i wiele więcej, abyś mógł dłużej odkrywać świat.

Firma Garmin zaprezentowała eTrex® Solar, łatwy w użyciu ręczny odbiornik GPS, który wykorzystuje energię słoneczną do pokonywania dodatkowych kilometrów. Najnowsza wersja wypróbowanej i sprawdzonej serii eTrex oferuje ładowanie słoneczne, które może zapewnić nieskończoną żywotność baterii1 dla wędrowców, geocacherów i poszukiwaczy przygód poza siecią. Użytkownicy mogą przeglądać punkty trasy, śledzić swoją lokalizację i znajdować drogę powrotną do ulubionych miejsc na 2,2-calowym wyświetlaczu o wysokim kontraście, który jest łatwy do odczytania, nawet w jasnym świetle słonecznym.

Od ponad dwóch dekad nasza kultowa seria eTrex jest znana ze swoich rewolucyjnych funkcji i możliwości, dzięki czemu jest niezwykle popularna wśród naszych klientów. Dodanie nieskończonej żywotności baterii dzięki naszej technologii ładowania słonecznego to tylko najnowszy przykład innowacji, które staramy się zapewnić w każdym z naszych produktów outdoorowych. Od krótkich wędrówek po życie poza siecią, eTrex Solar jest idealnym towarzyszem podczas następnej przygody na świeżym powietrzu„. -Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej

Nieskończona żywotność baterii

Wykorzystując technologię solarną firmy Garmin, eTrex Solar może zaoferować nieograniczoną żywotność baterii, dzięki czemu użytkownicy mogą pozostać na szlaku dłużej bez konieczności ładowania urządzenia. Ci poszukiwacze przygód nie będą musieli planować postoju, aby odświeżyć baterię podczas całodniowej wyprawy; słońce może wykonać pracę za nich. Funkcje słoneczne mogą nie tylko utrzymać baterię w pełni naładowaną, ale także pomóc odmłodzić słabo naładowaną baterię1.

Nawet bez wbudowanego ładowania słonecznego urządzenie eTrex Solar może działać do 1800 godzin w trybie ekspedycji, pozwalając użytkownikom dłużej robić to, co kochają.

Bądź na bieżąco dzięki Garmin Explore™

Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem użytkownicy eTrex Solar mogą uzyskać dostęp do aplikacji Garmin Explore, aby pozostać w kontakcie i otrzymywać informacje, nawet podczas przemierzania obszarów poza siecią.

  • Kopia zapasowa w chmurze: Korzystaj z nieograniczonej przestrzeni dyskowej w chmurze, aby łatwo przeglądać, zapisywać i udostępniać wszystkie dane map i podróży2.
  • Planuj z wyprzedzeniem: Opracuj plan podróży na następny dzień, tworząc trasy w aplikacji, a następnie zsynchronizuj je z urządzeniem przenośnym.
  • Inteligentne powiadomienia: Pozostań w kontakcie podczas odkrywania odległych obszarów dzięki inteligentnym powiadomieniom o wiadomościach tekstowych, połączeniach telefonicznych i nie tylko po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.
  • Geocaching Live: Otrzymuj automatyczne aktualizacje skrzynek, w tym opisy, dzienniki i wskazówki. Każde znalezisko zostanie natychmiast przesłane do zapisanego profilu po połączeniu z aplikacją.
  • Prognozy pogody: Bądź świadomy zbliżającej się pogody dzięki informacjom o prognozie w czasie rzeczywistym po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.

Garmin eTrex Solar – ręczny GPS do zadań specjalnych z ładowaniem solarnym.

Znajdź właściwą ścieżkę

Dzięki wielozakresowemu GPS, urządzenie eTrex Solar ma doskonałą dokładność pozycjonowania, aby śledzić w trudniejszych warunkach niż sam GPS. Obsługa wielu pasm może zapewnić wędrowcom i innym poszukiwaczom przygód dokładność lokalizacji i pozycjonowanie w stosunku do ich punktów trasy.

Podobnie jak poprzednie modele z tej serii, eTrex Solar posiada również cyfrowy kompas, który może zapewnić dokładny kierunek nawet podczas postoju – kolejne narzędzie pomagające odkrywcom znaleźć drogę. Dzięki klasie szczelności IPX7 urządzenie jest wytrzymałe i specjalnie zaprojektowane, aby sprostać trudnym warunkom środowiskowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *